ШҚО дене шынықтыру және спорт басқармасының «ШҚО мамандандырылған су спорты түрлері бойынша балалар-жасөспірімдер олимиадалық резерв спорт мектебі» КММ
Өскемен қ.,
Сатпаев даңғылы, 82/3
8 (7232) 74-23-41

Жаттықтырушы

Ф.А.Ә. Сканерленген фотографиясы Туған жері мен мерзімі Білімі (оқу орны, жылы) Жұмыс орны мен лауазымы Жаттықтырушы санаты Спорт атағы, спорттағы жеке жетістіктері
Красавина Любовь Александровна 05.05.1956 ҚР, ШҚО, Өскемен қ. Жоғары, дене тәрбиесі 2 шілде 1980 ж. Өскемен педагогика институты «ШҚО судағы ойын түрлері бойынша ОРМБЖСМ» КММ Жоғары -ҚР еңбек сіңірген жаттықтырушы
-Оқушылардың спартакиадасы 1969 жыл, 4 орын
-Қазақстан Чемпионаты 3 орын 1975-1978 жж. К-2-500 м.
-Жастар Ойыны 4 орын К-2-500м.
Григорьева Мария Климентьевна 30.12.1946 ҚХР, Алтай Жоғары, дене тәрбиесі 1971 жыл Өскемен педагогика институты «ШҚО судағы ойын түрлері бойынша ОРМБЖСМ» КММ Жоғары -СССР Спорт шебері 27.11.1957 ж.
-Рядчинская жүлдесіне СШ 3 орын К-500м, 1973 жыл.
-Бүкілодақтық кәсіподақ жарыстары 3 место, К-500м, 1969 год.
-СССР Чемпионаты 4 орын, К-500м, 1973 жыл.
-Спартак ОС 6 рет чемпионы К-500м.
-СССР Халықтарының Спартакиадасы 4 орын, К-2, 500м, 1971 жыл.
Кобелева Ольга Николаевна 23.12.1977 ҚР, ШҚО, Өскемен қ. Жоғары, дене тәрбиесі 2 шілде 1999 ж.Шығыс Қазақтан мемлекеттік университеті «ШҚО судағы ойын түрлері бойынша ОРМБЖСМ» КММ Жоғары -Алтай Кубогы К-13000м,1993 жыл
-Алтай Кубогы К-1-200м, К-1-500м, К-1-1000, 1 орын 1994-1995 жж.
-ҚР Чемпионаты К-1-500м, 2 орын, 1994 жыл
Анисимов Сергей Владимирович 10.12.1961 ҚР, ШҚО, Өскемен қ. Жоғары, дене тәрбиесі 1 шілде 1988 ж. Өскемен педагогика институты «ШҚО судағы ойын түрлері бойынша ОРМБЖСМ» КММ Жоғары -Спартак ОС 10 км-7 орын 1978 жыл
-Спартак ОС 1000м, 12орын 1977 жыл
-Тәжікстан Біріншілігі К-2-1000м, 1 орын, К-2-10 км, 1 орын, К-2-500м, 2 орын 1982 жыл.
– Бүкілодақтық кәсіподақ жарыстары К-2-10 км, 2 орын, 1984 жыл.
Даниленко Василий Кириллович 04.02.1948 ҚР, ШҚО, Өскемен қ. Жоғары, дене тәрбиесі 1 шілде 1970 ж. Өскемен педагогика институты «ШҚО судағы ойын түрлері бойынша ОРМБЖСМ» КММ Жоғары -СССР Спорт шебері 24.11.1967
-Одақ Чемпионы К-10 км, 1973 жыл
-Спартак ОС Чемпионы К-100м, 1973 жыл
Суриков Евгений Анатольевич 22.01.1963 ҚР, ШҚО, Өскемен қ. Жоғары, дене тәрбиесі 1 шілде 1988 ж. Өскемен педагогика институты «ШҚО судағы ойын түрлері бойынша ОРМБЖСМ» КММ Еікінші -Қазақстан Кубогы 1 орын, С-1-500м, 1981
-Қазақстанның Ведомство аралық Біріншілігі, С-1-500м, С-2-500м 1 орын, С-2-1000м 2 орын 1981 жыл – Қазақстан Чемпионаты, С-1-500м, С-1-1000м,С-1-5 км, 1981 жыл 1 орын-Динамо ОС 4 орын, С-2-500м, 1982 жыл
Афанасенков Владимир Викторовия 19.03.1989 ҚР, ШҚО, Өскемен қ. Жоғары, Алматы энергетика университетінің электр желілерін мен тораптары Куәлік 07.11.2003 ж. № 748 Біліктілікті көтеру «ШҚО судағы ойын түрлері бойынша ОРМБЖСМ» КММ Жоғары -СССР Спорт шебері 11.08.1981
-Қазақстанның бірнеше дүркін чемпионы және жүлдегері
-Жастар Ойынының Чемпионы 1978 жыл
Ларионов Степан Павлович  11 18.11.1991 ҚР, ШҚО, Өскемен қ. Жоғары, дене тәрбиесі
30 маусым 2015 жыл. Қазақстан-Америка еркін университеті
«ШҚО судағы ойын түрлері бойынша ОРМБЖСМ» КММ Бірінші Байдарка мен каноэда есу бойынша ҚР СШ
— Қазақстан Республикасының бірнеше дүркін чемпионы және жүлдегері

 

070015, Қазақстан спорты, ШҚО, Өскемен қ, Сатпаев даңғылы, 82/3
8 (7232) 74-23-41
Яндекс.Метрика
БАРЛЫҚ ҚҰҚЫҒЫ ҚОРҒАЛҒАН / 2021
САЙТТЫ ДАЙЫНДАҒАН MSTUDIO.kz

×