ШҚО дене шынықтыру және спорт басқармасының «ШҚО мамандандырылған су спорты түрлері бойынша балалар-жасөспірімдер олимиадалық резерв спорт мектебі» КММ
Өскемен қ.,
Сатпаев даңғылы, 82/3
8 (7232) 74-23-41

ШҚО құрамасы

Шығыс Қазақстан облысының жүзуден құрама командасының тізімі

Негізгі құрам

№ п/п Аты-жөні Туған жылы Разряд Білімі  Нәтижесі Тұру орны Жұмыс

(оқу) орны

жаттықтырушы
1. Роман Андреевич Трусов 20.10.1993 ХДСШ жоғары 2014 жыл ҚРЧ

2 орын

Өскемен қаласы Америка,

Университет

Айова

А.И. Сафонова

Лонг Марк

2. Илья Борисович Герцен 04.06.1998 СШ 10 сынып 2015 жыл ҚРЧ

6 орын

Семей №2 мектеп Н.Ю. Мохова
3. Тимур Аскарович Сакарбеков 28.03.1999 СШҮ 9 сынып 2015 жыл ҚРЧ

18 орын

Өскемен қаласы №17 мектеп А.И. Сафонова
4. Кирилл Андреевич Шмурыгин 16.06.1998 I 10 сынып 2015 жыл ҚРЧ

19 орын

Өскемен қаласы Колледж А.И. Сафонова
5. Феликс

Вячеславович Надейкин

 

12.01.1999 I 9  сынып 2015 жыл ҚРЧ

25 орын

 

Риддер №2 мектеп Р.Р. Халиуллин

 

Жастар құрамы

№ п/п Аты-жөні Туған жылы Разряд Білімі  Нәтижесі Тұру орны Жұмыс

(оқу) орны

жаттықтырушы
1 Маргарита Владимировна Безбородова 20.08.1999 I 9 сынып 2015 жыл ҚРЧ

14 орын

Өскемен №35

мектеп

А.И. Сафонова
2 Мария Алексеевна Мохир 13.12.1999 I 9 сынып 2015 жыл ҚРЧ

20 орын

Семей №6

мектеп

Н.Ю. Мохова

 

3 Елена Алексеевна Мохир 13.12.2002 I 7 сынып 2015 жыл ҚРЧ

19 орын

Семей №6

мектеп

Н.Ю. Мохова
4 Руслан Витальевич Иргизбаев 19.04.2000 II 8 сынып 2015 жыл жасөсп.ҚРЧ 23 орын Семей №1

мектеп

Н.Ю. Мохова
5 Максим Борисович Лихтенвальд 2000 I 8 сынып 2015 жыл жасөсп.ҚРЧ 23 орын Өскемен №34

мектеп

А.И. Сафонова
6 Вадим Юрьевич Кудиенко 20.11.1999 I 9 сынып 2015 жыл жасөсп.ҚРЧ 14 орын Өскемен №28

мектеп

А.И. Сафонова
7 Дмитрий Хасенов 22.02.2001 II 7 сынып 2015 жыл жасөсп.ҚРЧ 23 орын Семей №1

мектеп

Н.Ю. Мохова
8 Темирлан Тимурович Каримов 11.01.2001 II 7 сынып 2015 жыл жасөсп.ҚРЧ 9 орын Семей №6

мектеп

Н.Ю. Мохова
9 Артём Андреевич Шинкевич 11.10.2001 II 7 сынып 2015 жыл жасөсп.ҚРЧ 13 орын Семей №28 мектеп Н.Ю. Мохова

 

10 Тимур Аскарович Сакарбеков 28.03.1999 КМС 9 сынып 2015 жыл ҚРЧ

18 орын

Өскемен №17 мектеп А.И. Сафонова
11 Феликс

Вячеславович Надейкин

 

12.01.1999 I 9  сынып 2015 жыл ҚРЧ

23 орын

Риддер №2 мектеп Р.Р. Халиуллин

 

Жасөспірімдер құрамы

№ п/п Аты-жөні Туған жылы Разряд Білімі  Нәтижесі Тұру орны Жұмыс

(оқу) орны

жаттықтырушы
1
070015, Қазақстан спорты, ШҚО, Өскемен қ, Сатпаев даңғылы, 82/3
8 (7232) 74-23-41
Яндекс.Метрика
БАРЛЫҚ ҚҰҚЫҒЫ ҚОРҒАЛҒАН / 2020
САЙТТЫ ДАЙЫНДАҒАН MSTUDIO.kz

×